...

Pasākumu fotogrāfs

 korporatīviem pasākumiem, ballēm, konferencēm un uzņēmumu aktivitātēm

Pasākumi šaurā kolēģu lokā, lieli korporatīvie pasākumi, uzņēmumu ikgadējās balles, starptautiski forumi un konferences – ir tik daudz iemūžināšanas vērtu notikumu, un pasākumu fotogrāfs ir neatņemama to sastāvdaļa.

Ar pasākumu fotografēšanu un reportāžas foto nodarbojos jau vairāk kā 10 gadus, un to uzskatu par privilēģiju – redzēt cilvēkus atraisītus, baudot brīvo laiku nespiepiestā atmosfērā, gūstot jaunas zināšanas un uz mirkli izraujoties no ierastajiem ikdienas darbiem un pienākumiem.

Galvenokārt fotografēju:

  • Korporatīvos pasākumus;
  • Konferences, forumus un izstādes;
  • Uzņēmumu gada balles (Ziemassvētkos, dzimšanas dienās u.c.);
  • Reklāmas un mārketinga aktivitātes (produktu prezentācijas, foto zīmola atpazīstamības kampaņām u.c.);
  • Koncertus un festivālus;
  • Sporta spēles un komandu saliedēšanas pasākumus.

Kā pasākumu fotogrāfs ļoti novērtēju iespēju strādāt roku rokā ar uzņēmumiem, reklāmas un pasākumu aģentūrām, iemūžinot viņu radītos svētkus un notikumus gan Latvijā, gan ārpus valsts robežām – Baltijā un Eiropā.

Fotosienas un individuālie risinājumi

Klasiskā izpratnē pasākumu fotogrāfs pārvietojas pa pasākuma norises vietu, tverot labākos svētku brīžus, taču profesionāļa palīdzību varat meklēt arī tad, ja savā notikumā plānojat izmantot fotosienu vai kādu nestandarta risinājumu.

Plānojot fotosienas novietojumu un fotografēšanu, jāņem vērā, ka fotogrāfiju kvalitāti būtiski ietekmē tas, kā ir uzstādīts fotosienas apgaismojums. Nepieciešamības gadījumā, iepriekš vienojoties, varu palīdzēt ar apgaismojuma sagādāšanu un uzstādīšanu, kā arī fotogrāfiju izdruku pasākuma laikā. Piedāvāju arī citus individuālos risinājumus atbilstoši jūsu vajadzībām.  

Sadarbojoties ar pasākumu rīkotājiem, labprāt dalos arī ieteikumos par videogrāfu izvēli, kā arī citām ar pasākuma norisi saistītajām niansēm, lai kopā sasniegtu skaistu, baudāmu rezultātu. 

Pasākuma foto izmantošana

Pasākumos tapušās fotogrāfijas nereti izmanto uzņēmuma atpazīstamības veicināšanai sociālajos medijos, vietējos un starptautiskajos medijos, dažādos iekšējos materiālos utt. Tās veido cilvēku uztveri par zīmolu kopumā, tāpēc ir svarīgi, ka fotogrāfijas rada un apstrādā profesionāļi. 

Nepieciešamības gadījumā esmu gatavs uzreiz pēc pasākuma apstrādāt nelielu fotogrāfiju izlasi, lai tās varētu izmantot publicitātes materiālos – gatavojot ziņas medijiem, veidojot atskatu sociālajiem medijiem u.tml. 

Ja vēlies uzzināt vairāk un saņemt cenu piedāvājumu savam pasākumam, droši sazinies ar mani, rakstot uz kristaps@lapiks.lv vai aizpildot kontaktu sadaļā pieejamo formu


kontakti

+371 26143552
kristaps@lapiks.lv
Sazinies ar mani..

par mani

Portretu, pasākumu un kāzu fotogrāfs
Rīgā, Latvijā un Eiropā
Uzzini vairāk..
 

aktualitātes